Zhuhai jiacheng Bilimleri ve teknik Co, Ltd

Fabrika doğrudan satış, güvenli teslimat ve % 100 reshiping için emin

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerSaç dökülmesi Steroid

Dutasteride Avodart CAS 164656-23-9 Yan Etki Olmadan Saç Dökülmesi Tedavisi İçin

Sertifika
iyi kalite Anabolik steroid hormon satış için
iyi kalite Anabolik steroid hormon satış için
Ben işimizin ile son derece mutluyum her şey için teşekkür ederiz söylemek istiyorum. Benim iş hızla büyüyor! Tozların kalitesi mükemmel!

—— Devan

Biz tüm ürünleri tessted biz Sigma Aldrich gelen olan analitik referansı ve ben sonuçları mutluyum, bütün tozların saflığı% 99 yerinden oldu

—— soymak

Sizin HG çok iyi! Thank you! Ben 10days sonra tekrar geleceğim, ben 500kits ihtiyacım var.

—— John

Ben sohbet şimdi

Dutasteride Avodart CAS 164656-23-9 Yan Etki Olmadan Saç Dökülmesi Tedavisi İçin

Çin Dutasteride Avodart CAS 164656-23-9 Yan Etki Olmadan Saç Dökülmesi Tedavisi İçin Tedarikçi
Dutasteride Avodart CAS 164656-23-9 Yan Etki Olmadan Saç Dökülmesi Tedavisi İçin Tedarikçi Dutasteride Avodart CAS 164656-23-9 Yan Etki Olmadan Saç Dökülmesi Tedavisi İçin Tedarikçi

Büyük resim :  Dutasteride Avodart CAS 164656-23-9 Yan Etki Olmadan Saç Dökülmesi Tedavisi İçin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: JIACHENG
Sertifika: Liquid Detection
Model numarası: 98319-26-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ambalaj müşteri siparişlerinin düzenlemeye göre
Teslim süresi: Ödemeyi aldıktan sonra 12 saat içinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram ve BankWire
Yetenek temini: Kitle Stok
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz kristal toz CA'LARI: 164656-23-9
MF: B67H30F6N3O2 diğer adı: Duagen, Dutasteride, Avodart, GG-745, GI-198745
MW: 528,53 Tahlil: % 99.9

Dutasteride / Avodart / CAS: 164656-23-9 Yan Olmayan Saç Dökülmesinin Tedavisinde

Efekt


Dutasteride bir olan ilaç tedavisinde kullanılan Benign prostat hiperplazisi (büyütülmüş prostat) ve androgenetik alopesi (tipi saç dökülmesi).

Bu tarafından geliştirilen GlaxoSmithKline ve a, 5α-redüktaz inhibitörü dönüşümünü engelleyen androjen cinsiyet hormonu testosteron daha güçlü olarak dihidrotestosteron (DHT). İlaç Androgenetik Alopesi tedavisinde ruhsatlı olan Güney Kore , 2009 yılından bu yana, ama bu endikasyon için onaylanmamıştır ABD'de yaygın olarak kullanılır olsa da, endikasyon dışı .

Tıbbi kullanımlar:

Prostat büyümesi

Dutasteride tedavi edilmesi için yararlı olan iyi huylu prostatik hiperplazi (BPH); Yaygın olarak "büyümüş prostat" olarak bilinirler. Bu tarafından onaylanmış Gıda ve İlaç İdaresi , bu endikasyon için ABD'de (FDA).

Prostat kanseri

Düzenli taranan olanlar ise, 5α-redüktaz inhibitörleri gibi finasterid ve dutasterid prostat kanseri teşhisi konduktan genel riskini azaltmak; Bununla birlikte, ölüm riskini etkileyip etkilemediğini belirlemek için yeterli veri yoktur ve daha ciddi vakalar şansını artırabilir.

Desen saç dökülmesi

Dutasteride erkek androgenetik alopesi tedavisi için onaylanmıştır Güney Kore günde 0.5 mg bir dozajda. Birkaç çalışmada, erkeklerde saç büyümesinin, finasterid 2.5 mg / gün'den daha hızlı ve daha iyi bir şekilde geliştirildiği bulunmuştur. Dutasteride, kadın tipi saç dökülmesinin tedavisinde de etiket dışı olarak kullanılmıştır.

Aşırı kıl gelişimi

Dutasteride özgü hiçbir rapor şu ana kadar da, finasterid gibi 5α-redüktaz inhibitörleri tedavisinde etkili olduğu tespit edilmiştir hirsutizm kadınlarda (yüzde aşırı ve / veya vücut saç büyüme). 89 kadın üzerinde yapılan bir çalışmada hiperandrojenizm nedeniyle kalıcı adrenarş sendromu , finasterid yüz hirsutizm bir% 93 azalma ve tedavi 2 yıl sonra bedensel hirsutizm bir% 73 azalma sağlamıştır. Hirsutizm için finasterid kullanan diğer çalışmalar da açıkça etkili olduğunu tespit etmiştir. Dupasterid, 5α-redüktaz enziminin inhibisyonunun nispeten daha eksiksiz olması nedeniyle bu endikasyon için finasteridden daha etkili olabilir.

Dutasteride olduğu tespit edilmiştir iyi tolere içinde klinik çalışmalarda erkeklerde hem de kadınlarda, asgari üreten yan etkileri . Cinsel işlev bozukluğu da dahil olmak üzere, erektil disfonksiyon , libido kaybı ve azalmış ejakülat ilaç ile tedavi edilen erkeklerin 3.4 15.8% oluşabilir. Birkaç küçük çalışmalar 5α-redüktaz inhibitörleri arasında bir ilişki bildirmiştir depresyon . Bununla birlikte, çoğu çalışma bu yan etkiyi görmemiştir ve doğrudan bir bağ kurulmuştur. Uzun süren cinsel işlev bozukluğunun erkeklerden oluşan bir alt grubunda dutasteridin kesildikten sonra bile devam eden depresyon bildirilmiştir. Diğer genel yan etkileri şunlardır baş ağrısı ve gastrointestinal rahatsızlık . Izole raporlar adet değişiklikler, akne ve baş dönmesi de mevcuttur. Çok küçük bir risk vardır jinekomasti erkeklerde (göğüs büyütme). Içinde hamile kadınlar, dutasterid neden olabilir doğum kusurları male fetusa , yani belirsiz genital ve bu nedenle, onlara asla verilmemelidir.

Cinsel işlev bozukluğu

Ilaç Bu sınıf oranlarını artıran erektil disfonksiyon (3.4 ila% 15.8 bunların kullanımı başladıktan sonra sorunları ile). Bu alt bağlı yaşam kalitesini ve ilişkilerinde strese neden olabilir. Ayrıca cinsel arzunun düşürülmesi ile bir ilişki var. Bu advers cinsel yan etkilerin, ilacın bir alt grubunda bırakılmasından sonra dahi devam edebileceği bildirilmiştir.

Prostat kanseri

FDA yüksek dereceli riski yaklaşık dutasteride için bir uyarı ekledi prostat kanseri tespit edilmemiştir dutasterid ile prostat kanserine yakalanma potansiyel risk pozitif, negatif veya nötr değişiklikler potansiyeli görüntü albüm, delil önerdi geçici olabilir Iyi huylu prostat tümörlerinin büyümesini ve yaygınlığını azaltmakla birlikte prostat kanserinin erken teşhisini maskeleyebilir. Endişe konusu temel alan benign prostat hiperplazisi için dutasterid alırken prostat kanseri geliştirebilen, bu nedenle prostat kanserinin teşhisini ve erken tedavisini erteleyebilecek hastalar için potansiyel olarak bu hastaların yüksek dereceli prostat kanseri gelişme riskini arttırmaktadır.

KONTRENDİKASYONLARI

Dutasteride veya bilinen önemli aşırı duyarlılık (örneğin, ciddi deri reaksiyonları, anjiyoödem) Çocuklar ve kadınlar ya da hamile olabilir ve insanlar finasteride dutasterid almamalıdır. Hamilelik sırasında dutasteride ve diğer 5α-redüktaz inhibitörlerine maruz kalmak doğum kusurlarına neden olabilir. Bu ilaçlar deriden kolaylıkla emildiğinden hamile olan veya hamile kalmış kadınlar onları ele almamalıdır ve sızdıran kapsüller ile temasa girdiklerinde, temas bölgesi derhal sabunlu su ile yıkanmalıdır. Dutasteride kullanan insanlar kan bağışı yapmamalı ve uzun yarılanma ömrü nedeniyle tedavinin kesilmesinden sonra en az 6 ay kan bağışlamamalıdır.

Hızlı Detay:

Ad: (5alfa, 17beta) -N- {2,5-bis (triflorometil) fenil} -3-okso-4-azaandrost-l-en-17-karboksamid, Duagen, Dutasteride, Avodart, GG-745, Gi- 198745

MF: C27H30F6N2O2
MW: 528.53
CAS: 164656-23-9
MOL: Mol dosyası

Saflık:% 99.5

Görünüş: beyaz toz.

 

COA:

Test Öğeleri

Şartname

Test sonuçları

Açıklama

Beyaz veya beyazımsı kristal toz

Beyazımsı kristal toz

Spesifik rotasyon

-56 ° ~ -60 °

-58.2 °

Kimlik

IR

Çalışan standartlarla eşleşir

Uyumluluk

HPLC

Çözünürlük

Kloroformda ve alkolde serbestçe çözünür; Suda çok az çözünür

Uymak

Ağır metaller

≤10ppm

<10ppm

Su

≤% 0.3

% 0.22

Ateşleme kalıntısı

≤% 0.1

% 0.05

Göreceli malzeme

Maksimum safsızlıklar≤0.5%

% 0,36

Toplam yabancı madde oranı≤1.0%

% 0.52

Tahlil

98.5 ~ 101.0%

% 99.68

Sonuç

Belirtim USP29'a uygundur

Fotoğraf:


Rekabet avantajı:

Firmamız uzun yıllardır eczacılık alanında Çin'de profesyonel bir üretici fabrikasında lider, ürünlerimiz ABD, Yunanistan, İspanya, İngiltere, Almanya, Avustralya ve diğer ülkelere ihraç etti ve biz müşterilerimizden çok iyi geribildirim aldık. Tüm dünyada müşterilerimizle uzun vadeli dostane ilişkiler kurduk ve Avrupa ve Kuzey Amerika gibi bazı ülkelerde, ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli şekilde göndermemize yardımcı olabilecek kendi acente / remailer / distribütörümüz var ve biz de Transfer için orada.
Yüksek kalite, en iyi fiyat, birinci sınıf hizmet, yüksek başarılı teslimat oranı, biz stok var, bu yüzden ödeme geldiğinde hemen teslimat yapabiliriz.

İletişim bilgileri
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

İlgili kişi: jiacheng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)