Zhuhai jiacheng Bilimleri ve teknik Co, Ltd

Fabrika doğrudan satış, güvenli teslimat ve % 100 reshiping için emin

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerMasterondan Steroid

Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid, Vücut Geliştirme İçin

Sertifika
iyi kalite Anabolik steroid hormon satış için
iyi kalite Anabolik steroid hormon satış için
Ben işimizin ile son derece mutluyum her şey için teşekkür ederiz söylemek istiyorum. Benim iş hızla büyüyor! Tozların kalitesi mükemmel!

—— Devan

Biz tüm ürünleri tessted biz Sigma Aldrich gelen olan analitik referansı ve ben sonuçları mutluyum, bütün tozların saflığı% 99 yerinden oldu

—— soymak

Sizin HG çok iyi! Thank you! Ben 10days sonra tekrar geleceğim, ben 500kits ihtiyacım var.

—— John

Ben sohbet şimdi

Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid, Vücut Geliştirme İçin

Çin Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid, Vücut Geliştirme İçin Tedarikçi
Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid, Vücut Geliştirme İçin Tedarikçi Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid, Vücut Geliştirme İçin Tedarikçi

Büyük resim :  Drostanolone Propionate / Masteron Propionat 521-12-0 Steroid, Vücut Geliştirme İçin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: JIACHENG
Sertifika: Liquid Detection
Model numarası: 472-61-145

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ambalaj müşteri siparişlerinin düzenlemeye göre
Teslim süresi: Ödeme aldıktan sonra 8 saat içerisinde
Ödeme koşulları: Bitcoin, Batı Birliği, MoneyGram ve BankWire
Yetenek temini: 30000kg / dakika
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Görünüm: Beyaz toz. CA'LARI: 521-12-0
MF: C23H36O3 MW: 360,53
Tahlil: % 99.8 diğer adı: Drolban; MasterID; Masteril; Masterone; MDHT; Medrotestron propiyonat; DroMostanolone Enanthate(Mast

Drostanolon Propionat / Masteron Propiyonat / 521-12-0 Steroid için

Vücut Geliştirme


 

Biz iyi fiyatlarla, yüksek quanlity, en iyi paket yöntemleri, güvenlik shippment,

Daha önemlisi, yeniden gemi politikası sağlıyoruz, bu yüzden bir kere kaybı olmaz

Sipariş bizden ve teslimat ve çıkarlarınızı garanti ederim!

Yan etkiler:


Drostanolon herhangi bir dozda aromatize olmadığından, su tutma, jinekomasti ve yüksek kan basıncı gibi diğer anabolik steroid kullanıldığında karşılaşılan tipik östrojen bağlantılı yan etkiler gözlenmemektedir.

Bununla birlikte, hızlandırılmış alopesi ve sivilce gibi androjenik etkiler ortaya çıkabilir. Kadınlarda, drostanolon yüksek dozlarda kullanıldığında virilize edilebilir. Drostanolone ayrıca HDL kolesterolünde bir düşüşe ve LDL kolesterolünde bir artışa neden olabilir. Drostanolon doğal testosteron üretimini de bastırdığından ek testosteron tedavisi ve siklus sonrası tedavi düşünülmelidir


Hızlı Detay:

Drostanolon Propionat (Masteron)
1. CAS: 521-12-0
2. MF: C23H36O3
3. MW: 360.53
4. EINECS: 208-303-1
5. Deney:% 99.9 min.

6. Görünüm: beyaz toz.

7. ad: Drostanolone, 5-alfa-androstan-2-alfa-metil-17-beta-ol-3-on, 2ALPHA-METİL DHT

Drostanolone Enanthate; Masteron; Drostanolone; Drolban; Drolban; Üstad; Masteril; Masterone; MDHT; Medrotestron propionat; DroMostanolone Enant (Masteron); Direk p
8. Kullanım: farmasötik madde olarak kullanılabilir. Ana işlevi metabolizmayı teşvik etmektir. Anabolik etkiler, kas kütlesi ve mukavemetinin artması, artmış kemik yoğunluğu ve kuvveti ve doğrusal büyümenin ve kemik olgunlaşmasının uyarılmasını içerir.

Alias:

Masteron

Görünüm:

Beyaz toz

Özellik:

Doğal

İşlev:

Vücut Geliştirme

Ürün adı:

Masteron Steroidleri

Kullanımı:

Eczacılık

İşlev:

Sempatiyolitik ve midriatik olarak gösterilir. Afrodizyak olarak aktivite gösterebilir.

Masteril veya Masteron olarak da bilinen drostanolone enanthate, bir anabolik steroiddir.
Drostanolone enantat ağırlıklı olarak kütle kaybederken güç sağlamaya ihtiyaç duyan atletler tarafından kullanılır. Belli bir ağırlık sınıfında kalması gereken yarışmacılar ve sporcular için yararlıdır.
Drostanolone enanthat, kas sertliğini ve yoğunluğunu artırabilir ve bireyi sahnede yarışırken daha eksiksiz bir görünüm kazanabilir.
Drostanolone enanthate, vücut yağını aynı tutarken ya da düşürürken güç artışını teşvik edebilir, bir şey diyet yaparken kas kaybını önlemeye yardımcı olabilir.

Açıklama:
Dromostanolon propionat, drostanolone propionate olarak da bilinir ve nadir bulunan bir ilaç olarak uzun süre sonra popülerlik kazanır ve hak kazanır.
Çok miktarda enjekte edilebilir madde kullanmak istemeyen ve trenbolon kullanmaktan veya sadece bu ilacın mütevazı bir miktarından yararlanmak isteyen durumlarda, Masteron çoğu kez steroid yığınının veya bazı durumlarda tek olarak kullanılması için ideal bir seçimdir Steroid döngüsü için enjekte edilebilir.

Masteron İncelemeleri:

Masteron, performansı artıran bazı çevrelerde nispeten zayıf bir anabolik steroid olarak görülüyor. Bu, büyük oranda düşük kütle tanıtım kabiliyetine sahip steroidden kaynaklanır ve birçoğu kalite steroidlerini kitlesel tanıtım özelliklerine eşitleme eğilimindedir. Bazıları, bir steroidin kaliteli bir steroid olabileceğini ancak çok yalın olmadığı sürece kayda değer faydalar sunmadığını unutmak eğilimindedir. Bu, pek çok kişiye, bu yanlış düşünce yüzünden Masteron'un eğrili bir algısına sahip olma yol açar. Bu çok değerli bir anabolik steroid, ancak faydalı faydaları kazanacaksanız, kullanım amacını ve sağladığı faydaları anlamalısınız. Çiğ kitle promosyonunun sonu gelmez tüm ilerleme olduğunu anlayın; Bir steroidin toplam kullanım amacını ve ne zaman kullanacağını anlayın ve Masteron'un çok değerli bir anabolik steroid olduğunu göreceksiniz.

Drostanolon propionat öncelikle, kütle kaybederken güçlerini korumaya ihtiyaç duyan atletler tarafından kullanılır. Belli bir ağırlık sınıfında kalması gereken yarışmacılar ve sporcular için yararlıdır.
Drostanolon propionat, kas sertliğini ve yoğunluğunu artırabilir ve bireyi sahnede yarışırken daha eksiksiz bir görünüm kazanabilir.
Drostanolone propionate, vücut yağını aynı tutarken ya da düşürürken güç artışını teşvik edebilir, diyet yaparken kas kaybını önlemeye yardımcı olabilir.
Soru olmadan, Masteron'un etkileri bir kesme çevrimi sırasında en etkin şekilde görüntülenir. Bununla birlikte, etkilerin gerçekten takdir edilebilmesi için bireyin son derece yalın olması gerekecektir. Bireyin zaten bu aşamada zayıflamış olması nedeniyle, hormon vücut geliştirme yarışma hazırlık döngüsünün sonunda bulunur. Eklenen Masteron, bir döngünün sonunda sevimli hayatı sık sık sürdüğü son yağ miktarını kaybetmesine yardımcı olacak. Ayrıca, vücudunun olabildiğince zor görünmesini sağlayacaktır. Tabii ki, anti-östrojenik etki bu genel görünümü daha da artıracaktır. Rekabetçi bir vücut geliştirici değil, Masteron'un etkilerinin bu kadar belirgin olmayabileceği düşünülmektedir. Vücut yağının% 10 unun altında olan birey, bazı sonuçların farkında olmalı ve daha sert, kurutucu bir görünüm sağlamalı, ancak% 10'un üzerinde ve etkilerin hepsi bu kadar belirgin olmayabilir. Güçlü bir androjen olan Masteron, gücü kuvvetlendirmek isteyen sporcuya fayda sağlar. Bu, takip etmesi için gerekli belirli bir vücut ağırlığını korumak için bir kalori kısıtlı diyet izleyen bir sporcu için çok faydalı bir steroid olabilir. Birey, ılımlı mukavemet artışlarından ve istenmeyen vücut ağırlığı artışı olmadan iyileşme ve kas dayanıklılığında hafif bir iyileşmenin keyfini çıkarabilir. Bir hacim arttırıcı ajan olarak, Masteron'un etkileri oldukça haftalık olarak kanıtlanacaktır. Hormonun Primobolan Deposuna benzer şekilde kütlelerde kazanç sağlaması mümkündür; bu da toplam doz yeterince yüksek olursa, o kadar güçlü olmayacaktır. Bununla birlikte, bir çok anabolik steroidin bu steroidal destek periyodu için çok daha uygun olmasından dolayı, boyuttaki göreli kazanç çok ılımlı olacaktır. Masteron'u dahil etmek isteyenler var.
Onun anti-östrojenik ve yağ kaybı etkileri için bir dolum planında. İkincisi, sezon dışındaki hacim verme aşamasında vücuttaki yağ kazanımını en düşük düzeye indirdiklerini garanti eder, ancak bu bu aşamada kullanmak için yeterli bir neden değildir. Vücut yağı kontrolü olmadan kontrol edilebilir olmalıdır. Anti-östrojenik etkiler açısından, mevsim dışı sikluslar normalde yüksek testosteron dozlarından dolayı aromataz aktivitesinden büyük miktarlarda oluşur. Progesteron aktivitesi, Nandrolone bileşiklerinin ve muhtemel Trenbolonun eklenmesiyle de yaygın olarak yüksektir. Ek Anadrol veya Dianabol'ı düşünün ve bu östrojenik aktivite çok belirginleşebilir. Maalesef, anti-östrojenik etkilere sahipken, Masteron bu östrojenik aktivite ile mücadele için yeterince güçlü olmayacaktır. Masterre Propionat Kesme Çevrimi Steroidleri Drostanolon Steroid Tozu

Özellikler:

Test

Analiz Standardı

Sonuçlar

Açıklama

Beyaz veya Neredeyse Beyaz Kristal Toz

Beyaz Kristal Toz

Erime noktası

63 ℃ -69 ℃

65 ℃ -68 ℃

Belirli Döndürme

+ 20º- + 30º

+ 25,6 °

Kurutma kaybı

≤% 0.5

% 0.32

Ateşleme Kalıntısı

≤% 0.1

% 0.02

Tahlil

≥97%

% 98.7

Sonuç

Kurumsal Standartlara Uygun Olun

% 99 Drostanolone İçerik Hukuki Ham Steroid Tozları Deneyi% 98.7, Kurumsal Standart

Diğer bilgiler:

 Ürünleri tavsiye et:  Popüler Steroid, (E-posta: lilylily@tutanota.com)  1 Testosteron Enantat CAS: 315-37-7  2 Testosteron Asetat CAS: 1045-69-8  3 Testosteron Propiyonat CAS: 57-85-2  4 Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8  5 Testosteron Fenilpropionat CAS: 1255-49-8  6 Testosteron İzokaproat CAS: 15262-86-9  7 Testosteron Decanoat CAS: 5721-91-5  8 Testosteron Undekanoat CAS: 5949-44-0  Sustanon 250   10 1-Testosteron Cypionate   11 Turinabol CAS: 855-19-6  12 Sözlü Turinabol CAS: 2446-23-3  13 Stanolon CAS: 521-18-6  14 Nandrolone Decanoate (DECA) CAS: 360-70-3  15 Nandrolone Cypionate CAS: 601-63-8  16 Nandrolone Fenypropionate (NPP) CAS: 62-90-8  17 Boldenone Acetate CAS: 2363-59-9  18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9  19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0  20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1  21 Metenolon Asetat (Primobolan) CAS: 434-05-9  22 Methenolone Enantit CAS: 303-42-4  23 Trenbolon Asetat CAS: 10161-34-9  24 Trenbolon Enantiti   25 Trenbolon Heksahidrobenzil Karbonat CAS: 23454-33-3  26 Epiandrosteron CAS: 481-29-8  Oral Steroid (E-posta: lilylily@tutanota.com)  27 Anavar CAS: 53-39-4  28 Anadrol CAS: 434-07-1  29 Winstrol CAS: 10418-03-8  30 Dianabol CAS: 72-63-9  31 Superdrol CAS: 3381-88-2  Anti-Östrojen (E-posta: lilylily@tutanota.com)  32 Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) CAS: 54965-24-1  33 Clomiphene Sitrat (Clomid) CAS: 50-41-9  34 Toremifen Sitrat (Fareston) CAS: 89778-27-8  35 Femara CAS: 112809-51-5  36 Aromasin CAS: 107868-30-4  37 Proviron CAS: 1424-00-6  38 Arimidex CAS: 120511-73-1  39 Formestan CAS: 566-48-3  40 Cabergoline (Caber) CAS: 81409-90-7  41 Finasteride CAS: 98319-26-7  42 Dutasterid CAS: 164656-23-9  SARM (E-posta: lilylily@tutanota.com)  43 Osteine ​​(MK-2866) CAS: 841205-47-8  44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0  45 Andarine (S4) CAS: 401900-40-1  46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4  47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0  48 RAD140 CAS: 118237-47-0  49 SR9009 CAS: 1379686-30-2  50 YK11 CAS: 431579-34-9  Seks İyileştirme (E-posta: lilylily@tutanota.com)  51 Avanafil CAS: 330784-47-9  52 Vardenafil CAS: 224785-91-5  53 Dapoksetin CAS: 119356-77-3  54 Tadalafil CAS: 171596-29-5  55 Sildenafil sitrat CAS: 171599-83-0  56 Vardenafil Hidroklorür CAS: 431579-34-9  57 Dapoksetin Hidroklorür CAS: 431579-34-9  58 Yohimbine Hidroklorür CAS: 65-19-0  İlaç Aracı (E-posta: lilylily@tutanota.com)  59 T3 CAS: 55-06-1  60 T4 CAS: 51-48-9  61 Etil Oleat (EO) CAS: 111-62-6  62 Benzil Alkol (BA) CAS: 100-51-6  63 Benzil Benzoat (BB) CAS: 120-51-4  64 Üzüm Çekirdeği Yağı (GSO) CAS: 85594-37-2  65 2,4-Dinitrofenol (DNP) CAS: 51-28-5  66 1,3-Dimetilpentilamin (DMAA) CAS: 13803-74-2  67 4-Asetamidofenol (Parasetamol) CAS: 103-90-2  68 Tauroursodeoksikolik Asit (TUDCA) CAS: 14605-22-2  69 Dextromethorphan Hydrobromide (DXM) CAS: 6700-34-1 

Rekabet avantajı:

1, rekabetçi fiyat ile yüksek kalite:
1) Standart: ABD Standartları
2) Tüm Saflık ≥% 99.8
3) Üreticiyiz ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabiliriz.

2, Hızlı ve güvenilir teslimat
1) Parsel ödeme yapıldıktan sonra 8 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut
2) Güvenli ve gizli gönderim. Seçiminiz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
3) Gümrük geçiş oranı ≥99.8
4) Biz yeniden gemi politikası sağlarız.
5) Avustralya, Kanada ve İngiltere'de depomuz var, depoda büyük miktarlarda depomuz var, doğrudan yabancı depomuzdan size gemi gönderebiliriz!

3, Müşterilerimizin dünya çapında var.
1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin rahat hissetmelerini, yeterli stok ve hızlı teslimat arzularını karşılar.
2) Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerine güven ve övgü kazanmak ..

İletişim bilgileri
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

İlgili kişi: jiacheng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)