Zhuhai jiacheng Bilimleri ve teknik Co, Ltd

Fabrika doğrudan satış, güvenli teslimat ve % 100 reshiping için emin

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone Steroid

Güvenli Trenbolon Steroid Trenbolon Asetat Revalor-H CAS 10161-34-9 Enjeksiyon Tozları

Sertifika
iyi kalite Anabolik steroid hormon satış için
iyi kalite Anabolik steroid hormon satış için
Ben işimizin ile son derece mutluyum her şey için teşekkür ederiz söylemek istiyorum. Benim iş hızla büyüyor! Tozların kalitesi mükemmel!

—— Devan

Biz tüm ürünleri tessted biz Sigma Aldrich gelen olan analitik referansı ve ben sonuçları mutluyum, bütün tozların saflığı% 99 yerinden oldu

—— soymak

Sizin HG çok iyi! Thank you! Ben 10days sonra tekrar geleceğim, ben 500kits ihtiyacım var.

—— John

Ben sohbet şimdi

Güvenli Trenbolon Steroid Trenbolon Asetat Revalor-H CAS 10161-34-9 Enjeksiyon Tozları

Çin Güvenli Trenbolon Steroid Trenbolon Asetat Revalor-H CAS 10161-34-9 Enjeksiyon Tozları Tedarikçi
Güvenli Trenbolon Steroid Trenbolon Asetat Revalor-H CAS 10161-34-9 Enjeksiyon Tozları Tedarikçi Güvenli Trenbolon Steroid Trenbolon Asetat Revalor-H CAS 10161-34-9 Enjeksiyon Tozları Tedarikçi Güvenli Trenbolon Steroid Trenbolon Asetat Revalor-H CAS 10161-34-9 Enjeksiyon Tozları Tedarikçi

Büyük resim :  Güvenli Trenbolon Steroid Trenbolon Asetat Revalor-H CAS 10161-34-9 Enjeksiyon Tozları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: JIACHENG
Sertifika: Liquid Detection
Model numarası: Steroid

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ambalaj müşteri siparişlerinin düzenlemeye göre
Teslim süresi: Ödeme aldıktan sonra 8 saat içerisinde
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram ve BankWire
Yetenek temini: 6000kg / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Renk: Sarı Tahlil: % 99.8
CA'LARI: 10161-34-9 diğer adı: Revalor-H, Trenbolon Asetat tozu, Tren A, trienbolonasetat, TRENBOLONE 17-asetat, 10161-34-9,
Moleküler formülü: A320H24O3 Moleküler ağırlık: 862.4028

Trenbolone Steroid Trenbolon Asetat / Revalor-H / CAS 10161-34-9

Enjeksiyon TozlarıHızlı Detay:

Alias: finaplic, ru1697, trienboloneasetat, revalor-h, TRENBOLONE 17-ACETATE, TRENBOLONE ACETATE; Trembolon Asetat, Trienbolon Asetat, Finaplix, Finexal 100, Trenbolone Asetat

CAS No: 10161-34-9
Einecs No: 233-432-5
MF: C20H24O3
MW: 312.41
% 99 Saf Trenbolon Asetat / Revalor-H Tozları, Protein Asimilasyonu Hormonal
Saflık:% 99.7
Görünüş: sarı kristalloid toz.

CAS Numarası.:

10161-34-9

Kalite Standartı:

USP31 Standardı

Görünüm:

Sarı Toz

Ürün adı:

Trenbolone Tozu

Yazın:

Enjekte edilebilir

Kullanımı:

Steroid

İşlev:

Hormonlar ve İlaç Endokrin Fonksiyon Yönetmeliği

Açıklama

Trenbolon Asetat (steroidler)
CAS No 10161-34-9
Eşanlamlılar Trenbolone acetate [USAN]; 17-beta- (Asetiloksi) estra-4,9,11-trien-3-on; 17-beta-asetoksi-delta-4,9,11-estratriyen-3-on; 17-beta-Hidroksiestra-4,9,11-trien-3-on asetat;
Moleküler Formül C20H24O3
Moleküler ağırlık 312.4028
EINECS 233-432-5
Deney:% 99.8 dk.
Görünüş: Sarı kristalloid toz.
Kullanımı: Farmasötik malzeme, Steroid hormon, Anabolin.
Ambalaj: 1kg net / folyo çantası veya kalay.

Uygulama:


Protein asimilasyonu hormonal.Trenbolon, kas büyüme ve iştahını artırmak, yarı zamanı arttırmak için hayvanlar üzerinde veteriner hekimler tarafından kullanılan steroiddir, trenbolon rafine edilmemiş halde kullanılmaz, daha çok trenbolon asetat, trenbolon enantat gibi ester türevleri olarak uygulanır Ortrenbolon sikloheksilmetilkarbonat, normal bir vücut geliştirme dozajı 200mg / hafta ila 1400mg / hafta arasında değişebilir. Trenbolon asetat haftada bir kez enjekte edilebilir, ayrıca trenbolon asetat sıklıkla kullanıcı tarafından "Fina" olarak rafine edilir, trenbolon bileşikleri androjen reseptörü için testosteronun beş katı kadar bir bağlanma afınitesine sahiptir.

Sentetik enjektabl anabolik steroidler - testosteron dışındaki bileşikler arasında, doğal ürün - trenbolon belki de en dikkat çekici şeydir. Bunlardan kesinlikle, toplu kazanç, güç kazanma ve yarışma hazırlığı için en dikkate değer unsurdur.


Bir dereceye kadar bunun için ödenmesi gereken yan etkiler arasında bir fiyat var, ancak pek hayal edemeyecekleri ölçüde değil. Birkaçı, artan agresif eğilim, gece terlemesi veya aerobik performansı düşüren nedenlerle trenbolonu sorunlu bulsa da, çoğu bu yan etkilerin hafifçe ve kolayca yönetildiği veya şahsen onlar için varolmadığını buluyor.


Trenbolone, asetat (Finaplix, Finajet), enantat veya sikloheksilmetilkarbonat (Parabolan) olsun steroid döngüsünde tek anabolik olarak kullanılmamalıdır. Bu yapıldığında, toplu kazançlar çok sınırlıdır. Bunun yerine, trenbolon en yaygın ve son derece uygun seçenekler olarak Dianabol, Anadrol veya testosteron ile istiflenmelidir.
İkinci bir neden, trenbolon tek başına kullanıldığında östradiol seviyelerinin çok düşük düştüğüdür. Bunun nedeni, trenbolon kullanıldığında doğal testosteron üretiminin baskılanması ve doğal estradiol üretiminin baskılanmasıdır. Ve trenbolonun kendisi aromatize olmaz (östrojene dönüşür), aromatizasyon için çok az substrat mevcut ve östrojen üretimi anormal derecede düşük olur. Bu, eklem, ruh hali ve libido sorunlarına neden olabilir. Trenbolonlu testosteron, Dianabol veya HCG'nin birlikte kullanımı, yukarıdaki östrojen sorununu çözebilir. Tipik olarak, bu amaçla haftada en az 100 mg testosteron veya günde en az 10 veya 15 mg Dianabol kullanılacaktır.


Trenbolone ilginç istifleme davranışı sergiler. Dianabol veya Anadrol ile kombinasyon çok güçlü sinerjik bir etki sağlar. Haftada aynı toplam miligram steroid kullanılıyorsa bile, sonuçlar tek başına kullanılan bu steroidlerden herhangi birinden daha iyi bir kombinasyonla kullanılır.

Örneğin, 50 mg / gün Dianabol ile kullanılan 50 mg / gün trenbolon asetat, tek başına kullanılan 100 mg / gün TA'dan veya tek başına kullanılan Dianabol miktarından daha iyi steroid siklünde sonuç verir. Tekli ilaç kullanımlarından birini steroid döngüsü için tavsiye etmem, ancak trenbolon / Dianabol yığını, pek çok durumda inanılmaz fiziksel değişiklikler üretti.

Buna karşılık, trenbolone enantat aktif steroid 'ın yüzdesi yaklaşık% 20 daha düşüktür. Bu nedenle, trenbolon enantiti için haftalık toplam doz, asetata göre biraz daha yüksektir. Enanthate için haftalık toplam doz 300-800 mg arasındadır.

Sadece 1 gün yarılanma ömrüne sahip olan ve bu nedenle günlük enjekte edilmesi gereken trenbolon asetattan farklı olarak, trenbolon enantat haftada 2-4 kez enjekte edilir. Yarılanma ömrü muhtemelen yaklaşık 5 gündür.

Trenbolondan elde edilen kütle kazancı, bunun yerine yüksek miligram miktarda diğer enjekte edilebilir anabolik steroidlerle elde edilebilirken, trenbolon glikokortikoid (kortizol) antagonisti olarak daha güçlü olmak ve kan kortikosteroid düzeylerini düşürmek açısından onlardan farklıdır. Bu nedenle subkütan su tutma oranını düşürür. Ve ayrıca, bu anti-kortizol etkisi yağ kaybında önemli bir fark yaratabilir. Ayrıca bazen trenbolon ile görülen saldırganlık eğiliminin kısmen de olsa bir açıklaması olabilir.

Diğer reseptörlerde aktivite ile ilgili olarak, birçokları trenbolonun progestagenik etkinlik teorileri üzerine yazmışlardır. Meşru trenbolon kullanıldığında, pratik deneyim, su tutma veya jinekomasti açısından herhangi bir saptanabilir etki göstermez. Veteriner literatüründe progestojenik bir etki saptanamamıştır. Ve eğer bu yeterli değilse, son hücre kültürü araştırmaları, progestagenik potensi, progesteronun kendisininkinden yalnızca% 1 kadar önemli bir miktar olmayacağını gösterir.

Trenbolone Asetat, son derece güçlü bir anabolik steroiddir ve pek çok performans arttırıcı sporcu tarafından tek büyük anabolik steroid olarak düşünülür. Bu, piyasadaki en çok yönlü anabolik steroidlerden biridir ve diğer steroidlerin aksine faydalar sağlayabilir.

Trenbolone Asetat, 19-nortestosteron (19-nor) anabolik androjenik steroiddir. 19-nor sınıflandırması, 19. konumda bir karbon atomundan yoksun olduğu için testosteron hormonunun yapısal değişikliğini ifade eder. Bu, Trenbolone Asetat'ı Deca Durabolin (Nandrolone Decanoate) ile aynı kategoriye sokar. Aslında, Trenbolon hormonu kendisi sadece Nandrolone hormonunun modifiye edilmiş bir şeklidir. Trenbolone hormonu, 9 ve 11 numaralı karbonlarda çift bağlar taşır ve metabolizmasını yavaşlatır, androjen reseptörüne olan bağlanma afinitesini büyük ölçüde artırır ve aromatize olmayı engeller.

Trenbolona kişisel olarak cevap verme konusunda şüphe varsa, asetat ester tercih edilir çünkü sistem hızla temizlenir. Kısa çevrim kullanımı için veya daha uzun döngülerin biten haftaları için de çok istenir; çünkü hızlı temizleme en iyi sonuçlara uygun yüksek seviyelere sahip olmaktan kurtarmaya izin veren düşük seviyelere hızlı geçiş sağlar.

Trenbolon kullanımı bir anabolik steroid döngüsünde mükemmel sonuçlar elde etmek için gerekli değildir, ancak bu sonuçlara doğru dikkate değer bir yardımcı olabilir.

Özellikler:

Testler

Analiz Standardı

Sonuçlar

Kimlik

Uymak

Uymak

Emilim

≤% 0,30

Uymak

Belirli Döndürme

+ 39 ° ~ + 43 °

+ 39.5 °

Kromatografi saflığı

Uymak

Uymak

17α-izomer

≤% 0.50

% 0.40

Organik Uçucu Safsızlıklar

Uymak

Uymak

Kurutma kaybı

≤% 0.50

% 0.32

Ateşleme Kalıntısı

≤0.10%

% 0.01

Tahlil

97 ~% 101

% 99.72

Sonuç

USP31 Standardına Uygun Olun

% 99 Saf Trenbolon Asetat / Revalor-H Tozları, Protein Asimilasyonu Hormonal

Diğer bilgiler:

 Ürünleri tavsiye et:  Popüler Steroid, (E-posta: lilylily@tutanota.com.com)  1 Testosteron Enantat CAS: 315-37-7  2 Testosteron Asetat CAS: 1045-69-8  3 Testosteron Propiyonat CAS: 57-85-2  4 Testosteron Cypionate CAS: 58-20-8  5 Testosteron Fenilpropionat CAS: 1255-49-8  6 Testosteron İzokaproat CAS: 15262-86-9  7 Testosteron Decanoat CAS: 5721-91-5  8 Testosteron Undekanoat CAS: 5949-44-0  Sustanon 250   10 1-Testosteron Cypionate   11 Turinabol CAS: 855-19-6  12 Sözlü Turinabol CAS: 2446-23-3  13 Stanolon CAS: 521-18-6  14 Nandrolone Decanoate (DECA) CAS: 360-70-3  Nandrolone Cypionate CAS: 601-63-8  16 Nandrolone Fenypropionate (NPP) CAS: 62-90-8  17 Boldenone Acetate CAS: 2363-59-9  18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9  19 Drostanolone Propionate (Masteron) CAS: 521-12-0  20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1  21 Metenolon Asetat (Primobolan) CAS: 434-05-9  22 Methenolone Enantit CAS: 303-42-4  23 Trenbolon Asetat CAS: 10161-34-9  24 Trenbolon Enantiti   25 Trenbolon Heksahidrobenzil Karbonat CAS: 23454-33-3  26 Epiandrosteron CAS: 481-29-8  Oral Steroid (E-posta: lilylily@tutanota.com.com)  27 Anavar CAS: 53-39-4  28 Anadrol CAS: 434-07-1  29 Winstrol CAS: 10418-03-8  30 Dianabol CAS: 72-63-9  31 Superdrol CAS: 3381-88-2  Anti-Östrojen (E-posta: lilylily@tutanota.com.com)  32 Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) CAS: 54965-24-1  33 Clomiphene Sitrat (Clomid) CAS: 50-41-9  34 Toremifen Sitrat (Fareston) CAS: 89778-27-8  35 Femara CAS: 112809-51-5  36 Aromasin CAS: 107868-30-4  37 Proviron CAS: 1424-00-6  38 Arimidex CAS: 120511-73-1  39 Formestan CAS: 566-48-3  40 Cabergoline (Caber) CAS: 81409-90-7  41 Finasteride CAS: 98319-26-7  42 Dutasterid CAS: 164656-23-9  SARM (E-posta: lilylily@tutanota.com.com)  43 Osteine ​​(MK-2866) CAS: 841205-47-8  44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0  45 Andarine (S4) CAS: 401900-40-1  46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4  47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0  48 RAD140 CAS: 118237-47-0  49 SR9009 CAS: 1379686-30-2  50 YK11 CAS: 431579-34-9  Seks İyileştirme (E-posta: lilylily@tutanota.com.com)  51 Avanafil CAS: 330784-47-9  52 Vardenafil CAS: 224785-91-5  53 Dapoksetin CAS: 119356-77-3  54 Tadalafil CAS: 171596-29-5  55 Sildenafil sitrat CAS: 171599-83-0  56 Vardenafil Hidroklorür CAS: 431579-34-9  57 Dapoksetin Hidroklorür CAS: 431579-34-9  58 Yohimbine Hidroklorür CAS: 65-19-0  İlaç Aracı (E-posta: lilylily@tutanota.com.com)  59 T3 CAS: 55-06-1  60 T4 CAS: 51-48-9  61 Etil Oleat (EO) CAS: 111-62-6  62 Benzil Alkol (BA) CAS: 100-51-6  63 Benzil Benzoat (BB) CAS: 120-51-4  64 Üzüm Çekirdeği Yağı (GSO) CAS: 85594-37-2  65 2,4-Dinitrofenol (DNP) CAS: 51-28-5  66 1,3-Dimetilpentilamin (DMAA) CAS: 13803-74-2  67 4-Asetamidofenol (Parasetamol) CAS: 103-90-2  68 Tauroursodeoksikolik Asit (TUDCA) CAS: 14605-22-2  69 Dextromethorphan Hydrobromide (DXM) CAS: 6700-34-1 

Rekabet avantajı:

1, rekabetçi fiyat ile yüksek kalite:
1) Standart: ABD Standartları
2) Tüm Saflık ≥% 99.8
3) Üreticiyiz ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabiliriz.

2, Hızlı ve güvenilir teslimat
1) Parsel ödeme yapıldıktan sonra 8 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut
2) Güvenli ve gizli gönderim. Seçiminiz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
3) Gümrük geçiş oranı ≥99.8
4) Biz yeniden gemi politikası sağlarız.
5) Avustralya, Kanada ve İngiltere'de depomuz var, depoda büyük miktarlarda depomuz var, doğrudan yabancı depomuzdan size gemi gönderebiliriz!

3, Müşterilerimizin dünya çapında var.
1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin rahat hissetmelerini, yeterli stok ve hızlı teslimat arzularını karşılar.
2) Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerine güven ve övgü kazanmak ..

İletişim bilgileri
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

İlgili kişi: jiacheng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)