Zhuhai jiacheng Bilimleri ve teknik Co, Ltd

Fabrika doğrudan satış, güvenli teslimat ve % 100 reshiping için emin

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYağ kaybı Steroid

Tıp Liothyronine Sodyum Steroid Beyaz Toz Cytomel T3

Sertifika
iyi kalite Anabolik steroid hormon satış için
iyi kalite Anabolik steroid hormon satış için
Ben işimizin ile son derece mutluyum her şey için teşekkür ederiz söylemek istiyorum. Benim iş hızla büyüyor! Tozların kalitesi mükemmel!

—— Devan

Biz tüm ürünleri tessted biz Sigma Aldrich gelen olan analitik referansı ve ben sonuçları mutluyum, bütün tozların saflığı% 99 yerinden oldu

—— soymak

Sizin HG çok iyi! Thank you! Ben 10days sonra tekrar geleceğim, ben 500kits ihtiyacım var.

—— John

Ben sohbet şimdi

Tıp Liothyronine Sodyum Steroid Beyaz Toz Cytomel T3

Çin Tıp Liothyronine Sodyum Steroid Beyaz Toz Cytomel T3 Tedarikçi
Tıp Liothyronine Sodyum Steroid Beyaz Toz Cytomel T3 Tedarikçi Tıp Liothyronine Sodyum Steroid Beyaz Toz Cytomel T3 Tedarikçi Tıp Liothyronine Sodyum Steroid Beyaz Toz Cytomel T3 Tedarikçi Tıp Liothyronine Sodyum Steroid Beyaz Toz Cytomel T3 Tedarikçi

Büyük resim :  Tıp Liothyronine Sodyum Steroid Beyaz Toz Cytomel T3

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: ÇİN
Marka adı: JIACHENG
Sertifika: Liquid Detection
Model numarası: 55-06-1

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ambalaj müşteri siparişlerinin düzenlemeye göre
Teslim süresi: Ödeme yapıldıktan sonra gün
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram ve BankWire
Yetenek temini: Kitle Stok
Contact Now
Detaylı ürün tanımı

Tıp Liothyronine Sodyum Steroid Beyaz Toz 55-06-1 Cytomel T3

Liothyronine Sodyum Steroid Toz / Ham Beyaz İnce Toz, Hipotiroidi Tedavi 55-06-1 için Liothyronine Sodyum

Hızlı Detay:

Ad: T3 sodyum tuzu, T3, Na O- [4-Hidroksi-3-iyodofenil] -3,5-diiyodo-L-Tirosin sodyum tuzu, Liothyronine Sodyum, Liothyronine sodyum tuzu

Dekstrometorfan hidrobromür
Alias: Romilar
CAS No .: 125-69-9
Kimyasal No .: 204-750-1
MF: C18H26BrNO
MW: 352,31
CAS 125-69-9 Güvenli Fat Loss Toz, Hiçbir Yan etkisi Romilar Steroidler USP34 Standart
Saflık:% 98.0
Görünüş: beyaz veya beyaz bir kristal toz tür suda çözünebilir.

Alias:

Cytomel T3

CAS No .:

55-06-1

No Einecs- .:

200-223-5

Renk:

Beyaz

Form:

Toz

Ürün Adı:

İnce Toz

İşlev:

İlaç Endokrin Fonksiyonu Hormonlar ve Yönetmeliği

Tanım

İngilizce adı: Liothyronine Sodyum
Alias: Cytomel T3; 3, 3 ', 5-triodotironin sodyum
CAS No .: 55-06-1
Moleküler formül: C15H11I3NNaO4
Molekül ağırlığı: 672,96
Karakterler: Beyaz veya açık sarı toz, neredeyse tatsız.
Kullanın: Bu hipotiroidizm çeşitli nedenleri için uygundur.
Ambalaj: 1kg / alüminyum folyo çanta.

Uygulama:

Steroidler Hormon Liothyronine sodyum / Cytomel T3 tozu / 3,3 ', 5-triodotironin sodyum / CAS No: 55-06-1 Liothyronine tiroid hormonu en güçlü şeklidir. Kimyasal, triiodothyronine (T 3) neredeyse aynıdır. Bu nedenle, bu bazal metabolizma oranını artırmak, protein sentezini de etkilemektedir ve serbestlikle ile (örneğin, adrenalin gibi) katekolamin vücudun duyarlılığını artırmak için gövde üzerinde hareket eder. Tiroid hormonları, insan vücudun tüm hücrelerinde doğru gelişimi ve farklılaşması için çok önemlidir. Bu hormonlar aynı zamanda insan hücreleri enerjik bileşikleri kullanmak nasıl etkiliyor, protein, yağ, ve karbonhidrat metabolizmasını düzenler.

Levotiroksin göre (T-4), liothyronine daha hızlı bir hareket başlangıcı gibi tiroksin bağlayıcı globulin ve transtiretin bağlanabilen az plazma proteinine bağlı olabilir, daha kısa biyolojik yarı-ömrü vardır.

Doktorlar yerine tiroid çekilmesini geçiren hastalarda levotiroksin ek (T 4) ya da bu kullanabilirsiniz. Bir hastada tiroid kanseri veya Graves hastalığı varsa, radyoaktif iyot ile ablasyon tedavisi sonrası herhangi bir iz tiroid dokusu kaldırmak için kullanılabilir. 131 Ben tedavisinin etkili olabilmesi için, iz tiroid dokusu iyot hırslı olmalıdır. En iyi yöntem, iyot doku açlıktan öldürmek için, ancak, bu, hasta için hipotiroid semptomlara neden olabilir. Levotiroksinin çekilme yapılabilir ama tamamen hasret için kalan tiroid dokusunun cayma altı hafta sürer. Altı hafta levotiroksin uzun yarı ömrü nedeniyle gereklidir. Altı hafta hasta ve gecikme tedavisi için rahatsız edici olabilir. Liothyronine yerine alındı ​​ve iki hafta tiroid dokusu açlıktan için çekilebilir. Bu çok daha güvenli ve levotiroksinin daha uygundur.

Özellikler:

Madde

Şartname

Sonuç

Görünüm

An, kokusuz neredeyse beyaz veya devetüyü renkli toz

geçmek

Çözünürlük

Suda çok az çözünür 1,

geçmek

Alkolde hafif çözülür 2,

geçmek

3, en çok başka organik çözücüler içerisinde pratik olarak çözünmezler

geçmek

Seyreltilmiş sulu sodyum hidroksit çözeltileri 4, çözer

Geçiş

Identificaton

iyot mor buhar açığa: a) bir porselen pota içinde sülfürik asit ile birkaç damla yaklaşık 50 mg ısıtın.

geçmek

b) ana tepe noktasının tutulma süresi RS olduğunu teyit 

geçmek

Kurutma Kaybı

En fazla% 4.0

% 0.46

[A] 20 / D

C = 1 1 M HCI / EtOH 1: 4

18 ~ 22 o

20,9 o

Deney (HPLC)

Az 95.0%

% 99.18

Levothyroxine sodyum

En fazla% 5,0

% 0.68

Sonuç:

İhracat Standardı kadar

Rekabet Avantajı:

Firmamız yıllardır ilaç alanında Çin'de fabrika lider bir profesyonel üreticisi, ürünlerimiz ABD, Yunanistan, İspanya, İngiltere, Almanya, Avustralya ve diğer ülkelere ihraç var, ve biz müşterilerimize çok iyi geribildirim var, biz vardı tüm dünyada müşterilerimiz ile uzun vadeli dostluk ilişkileri kurdu ve Avrupa ve Kuzey Amerika gibi bazı alanlarda, bize ürünlerimizi çok hızlı ve güvenli gemi yardımcı olabilir kendi ajan / remailer / distribütörü var ve biz stok var Orada aktarmak için.
Yüksek kalite, iyi fiyat, birinci sınıf hizmet, yüksek başarılı doğum oranları, biz stok var, bu yüzden ödeme geldi olduğu çok gün hızlı teslimat yapabilirsiniz.

İletişim bilgileri
Zhuhai jiacheng Sci. & Tech. Co., Ltd

İlgili kişi: jiacheng

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)